Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дороги, дитячі садки та фінансова допомога: чим цікавилися жителі Острожчини у Віталія Ундіра

18:20 10.04.2019
865

Перший заступник голови РОДА, депутат Рівненської облради Віталій Ундір провів виїзний прийом у селах Острожчини. До Хорова, Вельбівного та Межиріча Віталій Олександрович завітав у вівторок, 9 квітня.

«Багато людей – багато проблем і ще більше ідей для подальшого розвитку краю. Намагаюся кожну можливість поспілкуватися з людьми використати», – пояснює суть таких візитів Віталій Ундір.

Оскільки прийоми були тривалими й людними, ми поцікавилися, з якими саме питаннями до посадовця зверталися жителі Острожчини.


«Найактуальніше, про що говорили вчора, – це здоров’я. «Усе частіше саме з такими проблемами приходять люди. Аналізуючи такі звернення, розумію, що рухаємося в правильному напрямку – відновлюємо заклади первинної медицини на Острожчині. Це нова амбулаторія в селі Плоске, скоро розпочнуться ремонтні роботи на ФАПах в Сіянцях, Кутянці та Острозі. Хоча більшість захворювань потребують значних коштів, спробую допомогти матеріально», – зазначає Віталій Ундір.

Інші актуальні питання нашого краю – облаштування пішохідних доріжок і дитячих майданчиків, відновлення автобусних зупинок, модернізація закладів дозвілля. У Хорові чимало звернень було присвячено відновленню доріг. Віталій Олександрович анонсує, що там невдовзі розпочнуться ремонтні роботи, а тендер оголосять найближчими днями. А от для відновлення центральної дороги села для початку потрібно підготувати проектно-кошторисну документацію та знайти кошти для співфінансування.«Питання, про яке йшлося в усіх сільських радах, – садочки. Наприклад, у Хорові з Людмилою Добруцькою, завідувачкою ДНЗ «Золоте зернятко», розмовляли про заміну даху. Проект уже готують. І ми спільно будемо працювати над тим, щоб забезпечити нашим діткам комфортні умови. У Вельбівному з Оленою Кащин, завідувачкою ДНЗ «Ромашка», аналізували всі можливості перенесення дитячих груп садочка в одне приміщення. Зауважу, що це продумано на перспективу, адже це не лише питання комфорту, а й безпеки, енергоефективності та ощадливості. Сподіваюся, що депутати сільської ради мене почули і поквапляться з проектом, щоб вже наступний навчальний рік діти змогли зустріти в кращих умовах. А в Межирічі до мене прийшли мами, яких цікавив благоустрій території садочка в Слобідці. Відтак, далі будемо працювати в цьому напрямку», – резюмує Віталій Олександрович.

А от Людмила Антонюк, директорка Хорівської ЗОШ, клопоталася про влаштування спортивних кімнат у школі. Віталій Ундір відвідав ЗНЗ, щоб оцінити масштаби роботи.

«Багато з порушених питань намагався вирішити одразу ж на місцях. Щодо інших, вже роздав відповідні доручення. Ніколи не обіцяю того, чого не зможу зробити», – каже Віталій Олександрович.


Читайте також:

«Буду намагатися допомогти всім необхідним і як острожанин, і як депутат», – Віталій Ундір про досягнення і перспективи краю

Коментарі
18 вересня
Сьогодні
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин