Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Письменниця Марія Ткачівська
Письменниця Марія Ткачівська

У Музеї книги провели День поезії з Марією Ткачівською

12:47 23.03.2019
574

До Острога завітала відома науковиця, письменниця, лауреатка численних премій, членкиня Національної спілки письменників України Марія Ткачівська.

Зустріч із авторкою відбулася в четвер, 21 березня, у Міжнародний день поезії, у Музеї книги та друкарства. Зустрітися з мисткинею завітали студенти й викладачі НаУОА, працівники музею, зацікавлені містяни

Розпочала творчий захід Світлана Позіховська, завідувачка відділу «Музей книги та друкарства» комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник міста Острога».

«Вірші пані Марії неймовірно щирі, неймовірно ліричні, неймовірно проникливі й неймовірно справжні. Вона вся неймовірно справжня, бо при всіх літературних здобутках найважче, мабуть, писати для дітей», – представила гостю Світлана Володимирівна.


Світлана Позіховська також анонсувала наступні зустрічі, про які вже домовилися з авторкою.

Марія Ткачівська на початку зустрічі зазначила, що вже вдруге в Острозі, та наголосила, що тут, у музеї і місті загалом, відчувається надзвичайна любов до того, що люди роблять.

Знайомство з творчістю письменниці розпочали з вірша про Соломонову мудрість і представлення збірки поезії «А над нашою вірою вічність». Під час зустрічі з острожанами Марія Ткачівська розповідала про книги «Подарунок від динозавра» (збірка новел та оповідок), роман «Обережно, діти!», чимало часу відвела виданням «Тримайся за повітря» та «Голос перепілки», де йдеться про дітей-сиріт, від яких відреклися не тільки найрідніші, а й суспільство.

«Величезна перевага кожного літератора в тому, що він має можливість мати два життя. Коли ти щось пишеш, живеш у кожному герої, намагаєшся збагнути кожну душу», – уважає пані Марія.


Фото Інни Собко

Коментарі
20 квітня
Вчора
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
15.04.2019
14.04.2019
13.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин