Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Це скорочення відстані між людиною і владою: делегації з Острожчини побували на зустрічі з Петром Порошенком

21:23 19.03.2019
2087

Президент України Петро Порошенко відвідав Рівненщину. В обласному центрі глава держави взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку краю.

У понеділок, 18 березня, на Раді регіонального розвитку під головуванням Петра Порошенка побували представники Острожчини та міста. Район на зустрічі представляли Богдан Турович, голова Острозької РДА, Роман Нех, його перший заступник, Надія Дем’янчук, заступниця голови Острозької райради, Людмила Козак, керівниця апарату Острозької районної державної адміністрації, голови сільських рад, місцеві депутати, освітяни, медики та ін. Від Острога на захід завітали в.о. міського голови Ольга Логвін, заступники міського голови Оксана Ситницька й Анатолій Лисий, секретар міської ради Іван Ткачук, депутати від міста, очільники закладів освіти, працівники сектору соціальної роботи та культурно-дозвільного комплексу.

Під час годинної доповіді Петро Олексійович говорив про здобутки й перспективи Рівненщини в загальнодержавному контексті, отриманий Томос, місцеве самоврядування, акцентував на розвитку української армії.

«Ми створили для України реальний шанс стати великою державою. Нам багато чого вдалося завдяки довірі, героїзму і наполегливій праці українців, спільним зусиллям. І це лише початок шляху до справжнього успіху. Ми повинні продовжити роботу і не дати все зруйнувати, не поставити під удар український народ. А для цього нам треба знову й знову нагадувати людям, яка ціна помилки, який вибір варто зробити українцям. І давня і нова історія вчать нас: щоби вижити, маючи сусідом Росію, країна повинна мати сильне військо. Армія, а не меморандуми, – справжній гарант нашої безпеки, цілісності й незалежності», – зазначив Петро Порошенко.


Президент наголосив і на тому, що впродовж 2014–2018 років Україна успішно долала енергетичну залежність, скорочуючи споживання російського газу. За прогнозами очільника держави до 2022 року країна цілком відмовиться від чужоземного ресурсу.

Крім того, на прикладі успішних ОТГ Рівненщини йшлося про реформу децентралізації.

«Я пишаюся тим, що був ухвалений закон про децентралізацію, яким владу, повноваження й відповідальність передали громадам. І разом із відповідальністю передали фінансові ресурси. Я запевняю: ні я, ні моя команда від децентралізації не відступимося», – підкреслив Президент України.


Крім виступу в Рівному, глава держави побував у Млинові та відвідав Хмельницьку АЕС у сусідньому Нетішині.


Нагадаємо: ради регіонального розвитку, до засідань яких, крім місцевих посадовців, долучався перший заступник голови РОДА Віталій Ундір, відбулися в низці насалених пунктів Острожчини: Плоскому, Грем’ячому, Розважі, Мощаниці, Оженині та ін.

Коментарі

Читач зі стажем

23:02 19.03.2019

Трохи низько... Але краще вже Порошенко, ніж Зеленський.

Світлана

00:05 20.03.2019

Не краще! як живемо при порошенко-вже бачимо! А при Зеленському може змінитися на краще

Віктор

06:54 20.03.2019

Це скорочення відстані між ЦАПом і відбувайлами.З людьми, при такій кількості привозних тітушок і поліції, і близько не було скорочення. Схаменіться! будьте люди, бо лихо вам буде. Розкуються незабаром заковані люде, настане суд, заговорять і Дніпро, і гори!

виборець

08:00 20.03.2019

Ну видно, що на зустрічі чиновники одні! Звичайно, що їхні лиця круугліють, жиріють...Про яку близькість можна говорити? Стаття проплачена, дурню ясно. А посмішки такі вже показушні!!!!

Володимир

08:40 20.03.2019

Підтримую всіх, крім читача зі стажем. Соловки за ними плачуть. Та, на жаль, немає ще УКРАЇНСЬКОГО ПІНОЧЕТА.

Аскет

13:28 21.03.2019

Брехлива, злодійська , лицемірна влада 27 років вбиває країну і, найстрашніше, вбиває віру громадян у закон, справедливість , власне , у все те заради чого твориться держава, вбиває віру у державу. Саме дії бандитської і злодійської влади привели до такого стану. Порох - уособлення брехні, лицемірства, злодійства, байдужості до долі України і її народу. Вірити йому можуть тільки ідіоти.

25 серпня
Сьогодні
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин