Далі без ФК «Вельбівно»

«Вельбівно» розгромно програло й вилетіло з турніру

17:37 18.03.2019
909

У березні на запасному полі рівненського «Авангарду» тривав 23-й обласний турнір із футболу «Меморіал Володимира Шморгуна-2019». У неділю, 17 березня, відбулися чвертьфінальні поєдинки.

ФК «Вельбівно», який фінішував на 2-му місці групи А, зустрічався з бугринською «Калиною». Упродовж усього першого тайму команди грали з перемінним успіхом, почергово атакуючи ворота суперника. Однак у повітрі запахло голом. І перед самим свистком на перерву Назар Кравчук відкрив рахунок у матчі – 0:1.

У другій сорокап’ятихвилинці підопічним Миколи Кулінця обов’язково потрібно було забивати, але чи то власна розслабленість, чи поривчастий вітер не дозволили вельбівненцям засмутити голкіпера «Калини». Проте бугринцям вдалося те, що не зробили наші земляки. На 50 хв. Роман Штогрин подвоїв перевагу своєї команди, а з інтервалом у п’ять хвилин двічі відзначився Дмитро Вознюк – спочатку з пенальті, а потім із гри. 0:4 – розгромна поразка ФК «Вельбівно», яка залишає вельбівненців за бортом турніру.

За схожим сценарієм відбувалися події в матчі «Коливань» (Клевань) – ДЮСШ «Верес» (Рівне). Клеванці вийшли вперед у першому таймі, а в другому ще тричі забили у ворота юних вересівців – 4:0.

В інших поєдинках чвертьфіналу долю путівки в півфінал вирішували в серії післяматчевих пенальті. У протистоянні між гощанським «Агатом» і луцьким «Вотрансом» команди швидко обмінялися голами. Агатівець Олександр Любар відкрив рахунок із пенальті, а через дві хвилини Юрій Шаула зрівняв. До кінця поєдинку глядачі більше не побачили голів. У футбольній лотереї більше пощастило гощанцям – 8:7.

Матч між томашгородським «Гранітом» і ФК «Садове» завершився без забитих м’ячів. У серії післяматчевих пенальті влучнішими були садівці – 2:4.

Півфінал Меморіалу Володимира Шморгуна відбудеться без ФК «Вельбівно». У суботу, 23 березня, зіграють «Коливань» (Клевань) – «Агат» (Гоща), «Калина» (Бугрин) – ФК «Садове». З упевненістю можна сказати, що у фіналі буде мінімум один представник Гощанщини.