Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юні екскурсанти в Мистецькій галереї
Юні екскурсанти в Мистецькій галереї

Відчули зв’язок із поколіннями: стадницькі школярі відвідали Острозьку академію

15:06 15.03.2019
2695

Учні й педагоги Стадницької ЗОШ І ступеня побували на екскурсії в Національному університеті «Острозька академія».

Четвертокласники зі Стадників разом із директоркою школи Світланою Олійник і класною керівничкою Надією Орлич відвідали Музей історії НаУОА на початку березня.

«Щасливі ми, що живемо на такій чудовій, історичній, багатій, мальовничій землі – нашій славній Острожчині. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки. Любов до України починається з любові до маленької батьківщини, адже знання про історію своєї малої Батьківщини формує любов до неї і дбайливе ставлення до рідного міста, рідної домівки, рідної школи», – пояснює значення екскурсії Світлана Миколаївна.Екскурсія вишем тривала дві години. Її проводив Віталій Бондарчук, який розповідав про історію академії, дискутував з учнями, влаштовував «пастки», давав творчі завдання, запитував, перевіряючи, чи запам'ятали школярі важливі історичні дати.

Учні, як і зазвичай, відвідали експозицію історії Острозької академії, Студентсько-викладацький храм преп. Федора Острозького, Наукову бібліотеку, Мистецьку галерею та підземелля.

«Усі ми були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок із багатьма поколіннями людей, що жили впродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу. Загалом екскурсія всім сподобалася, залишилося багато вражень. Сподіваюся, наші вихованці запам'ятають історію свого краю!», – додає Світлана Олійник.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
22 вересня
Вчора
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020