Іван Войтов очолив острозький ЦНАП

14 Лютого 2019, 10:29
Іван Войтов 7969
Іван Войтов

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Острозької міської ради має нового керівника. Ним став Іван Войтов.

Відповідно до розпорядження міського голови № 33-к від 11 лютого 2019 р. за результатами конкурсного відбору Івана Григоровича призначили начальником ЦНАПу.

 

Довідково:

Іван Григорович Войтов народився 1967 року в с. Проскурівка Ярмолинецького району Хмельницької області. Навчався у Проскурівській середній школі, Калузькому гідромеліоративному технікумі. Проходив службу в Збройних силах СРСР, органах внутрішніх справ. Працював головним бухгалтером колгоспу «Дніпро» (с. Соснівка Ярмолинецького району), директором острозьких комунальних підприємств «Теплоенергія» (2011 – 2012 рр.), «Водоканал» (2012 – 2018 рр.).

 

Коментарі
14 Лютого 2019, 16:02
Йому мало водоканалу? Кобель
14 Лютого 2019, 17:33
Чи в Острозі людей більше немає?
14 Лютого 2019, 17:48
Шикерова команда гнилих мєнтів! Бпп (молоді депутати) ледь вигнали його з водоканалу, то Батьківщина пропхнула, ще одного мєнта Скорохода. Ось гавно знов спливло)))
14 Лютого 2019, 17:51
Забув сказати, що попередній керівник цнапу, також мєнт)) Шикеру пора до сина!
14 Лютого 2019, 19:58
Одні мєнти при власті)
14 Лютого 2019, 20:10
Одні й ті самі люди "крутяться" з одного відомства -- в інше. І головне, тільки на очільні посади. Нехай йде на пенсію той Войтов. Як це можливо, що з попередньої посади "попросили", а тут бац -- відновлена довіра і доручають іншу установу. Не може, видно, пан Войтов без влади...
14 Лютого 2019, 20:50
Одні без роботи сидять, іншим і пенсія солідна, і зп. Демократія сраколизів.
14 Лютого 2019, 21:02
А він так само буде працювати у ЦНАПІ, як у міліції колись? Ті самі методи застосовувати? Пам"ятаю, як колись мене "упіймав" на обміні валют у валютчиків на базарі і пресував, що то заборонено законом, що повідомлять в університет і т.п. Обійшлося тоді, правда, але спогади неприємні. Зовсім після того не хочеться йти до нього у ЦНАП.
14 Лютого 2019, 21:20
Конкурсний відбір проводив .звичайно шикер.Багато є молодих розумних людей.так ні в Острозі-вся власть ментам!!!!
14 Лютого 2019, 23:17
Знову на ті самі граблі. Вже починає п...бувати.
15 Лютого 2019, 01:31
Пора давно взашию гнати мера і мєнтів.
15 Лютого 2019, 10:21
Так на звіт і запитати я к той конкурс проходив...
15 Лютого 2019, 11:08
Шановні депутати міськради, або ж інші компетентні у таких питаннях, виясніть, будь ласка, як таке стало можливим? Можна було призначити молоду активну людину, а не того, ким практично усі не задоволені. Таке ніколи не піде на приватну роботу, де потрібно дійсно працювати.
15 Лютого 2019, 11:31
Хаос... За Шикера Острог поринув у повний хаос. Допомагає йому здійснювати цей процес його "команда"