Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дмитро Лубінець
Дмитро Лубінець

Острозьку академію відвідав проукраїнський нардеп із Волновахи

22:43 09.02.2019
1153

Студенти Національного університету «Острозька академія» зустрілися з народним депутатом України Дмитром Лубінцем.

Неформальне спілкування з народним обранцем відбулося в п’ятницю, 8 лютого. Студенти й викладачі вишу змогли не тільки почути про особисту позицію політика щодо тих чи тих суспільних процесів, а й поставити запитання.

Як наголосив Ігор Пасічник, ректор НаУОА, представляючи гостя, Дмитро Лубінець – гідний приклад для наслідування. Дмитро Валерійович, уродженець Волновахи Донецької області, став народним депутатом ВРУ восьмого скликання в 33 роки, самотужки вивчив українську й нині послідовно дотримується своєї позиції.

«Знаєте, хто найбільше здивувався, коли мене обрали народним депутатом? Я! По-перше, ніколи не думав, що братиму в цьому участь; по-друге, у мене чітка проукраїнська позиція. Те, що я, мажоритарник, вибраний на сході депутатом, свідчить, що ніхто там не хоче приєднуватися до Росії. У нас немає громадянської війни – у нас російська агресія», – пояснює Дмитро Лубінець.

Він також наголошує, що одним із найважливіших державотворчих елементів є мова: навколо української мови будується українська культура, а держави не можливо збудувати без єдиної церкви.

«Немає сходу і заходу, півночі й півдня, центру… Україна – єдина», – переконаний політик.


Присутніх на зустрічі цікавили перспективи розвитку молодіжної та мовної політики, способи боротьби з корупцією, припинення російсько-української війни.

«Я в захваті від того, що побачив! Я вперше в Острозі й Острозькій академії, але якби був старшокласником, знав би куди вступити», – підсумував народний депутат.

Він також висловив ідею, аби делегація викладачів завітала на схід України, зокрема в Донецьку область, щоби розповісти про Острозьку академію і запросити учнів вступати до вишу.

Наприкінці зустрічі гість отримав традиційні подарунки від ректора Острозької академії – мед і книги Уласа Самчука, натомість уручив найактивнішим студентам сувеніри зі символікою Верховної Ради України.Коментарі
18 червня
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин