Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Будівництво амбулаторію в Плоскому
Будівництво амбулаторію в Плоскому

Зміни помітні щодня, – Віталій Ундір про втілення медичної реформи на Острожчині

13:10 09.02.2019
1451

Єдиний на Острожчині центр надання медичних послуг (амбулаторію) зводять у селі Плоске. Роботи, які розгорнули «з нуля», проводять відповідно до Закону України «Про підвищення якості та доступності медичного обслуговування у сільській місцевості».

Плоске: триває будівництво амбулаторії

«Будівництво сучасних медичних амбулаторій у сільській місцевості – це ініціатива Президента України Петра Порошенка, завдяки успішній реалізації якої на Рівненщині з’явиться 34 заклади первинної медичної допомоги. Мало, хто вірив, що втілення медреформи зайде далі паперу, але з будівництвом чергового фундаменту ми ламали стереотип за стереотипом. Приклад – амбулаторія в с. Забороль Олександрійської ОТГ. Там вже завершені всі будівельні та ремонтні роботи», – розповідає про втілення реформи перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, депутат Рівненської облради Віталій Ундір.


Амбулаторія в Плоскому, як і інші будівлі майбутніх медзакладів, – типова, її зводять відповідно до рекомендацій Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. Згідно з типологією регулярних місць надання первинної медичної допомоги, у Плоскому – це амбулаторія монопрактики або медичний заклад із житлом для одного лікаря.

На сьогодні в закладі на Острожчині зведені стіни, накритий дах, установлені енергозберігальні вікна, активно тривають внутрішні роботи. Тут буде кімната персоналу, санвузли, кабінет лікаря і процедурна.


«Ще 14 жовтня минулого року на цьому місці не було жодних ознак будівництва. Був лише паспорт об’єкта, який, зауважу, уже тричі псували, росло декілька дерев. Тоді місцеві жителі дивилися на мене з недовірою, дехто навіть сміявся. Адже багато хто не один рік розповідав їм про ідею медичного закладу. Але за ці декілька місяців настрій у плосківчан змінився, вони не просто вірять у зміни, а бачать їх щодня», – наголошує Віталій Ундір.


Роботи планують завершити й здати об’єкт в експлуатацію наприкінці першого кварталу 2019 року.

Читайте також:

Сільські амбулаторії забезпечать комп'ютерною технікою

Коментарі
24 серпня
Сьогодні
Вчора
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин