Юні футболісти з Оженина завоювали медалі

30 Січня 2019, 18:46
4490

Юні футболісти з Острожчини взяли участь у змаганнях із міні-футболу.

У четвер – п’ятницю, 24–25 січня, у Нетішині відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ ВПО ХАЕС з міні-футболу серед дітей 2005 року народження та молодших. Вихованці Оженинської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) в груповому етапі змагань програли господарям поля – 0:3, виграли в однолітків із Острога – 2:0, зіграли в нульову нічию з командою зі Смиги та поступилися футболістам із Коростеня – 5:6. У підсумку оженинці посіли 3-тє місце й не пробилися до фінального етапу турніру.

У суботу, 26 січня, команда Оженинської ДЮСШ 2006 року народження взяла участь у відкритій першості Ізяславської ДЮСШ із міні-футболу. На груповому етапі оженинські футболісти виграли в команд зі Славути – 8:2, Теофіполя – 8:1. Посівши перше місце, представник Острожчини вийшов у фінал, де зустрічався із господарями поля. Підтримка вболівальників, рідні стіни, трохи більше фарту дозволили ізяславцям виграти – 5:3 і вибороти перше місце. Вихованці Миколи Кулінця та Валентина Стрільця посіли друге місце. Їх нагородили грамотами й медалями, а команда загалом отримала кубок.

Розповідаючи про зіграні матчі юних оженинців, директор спортшколи Микола Кулінець відзначив гру високого рівня капітана команди Захара Ковальчука, а також Владислава Драчука, Іллі Душнюка, Ярослава Сидорчука, Олександра Мельника, Миколи Чміля, Олександра Гром’юка, Дениса Ковальчука.

«Участь нашої команди в турнірах, де юні футболісти здобувають безцінний досвід, майстерність, граючи із сильними суперниками, була б неможлива без дієвої допомоги спонсорів і меценатів. Хочу насамперед щиро подякувати нашому постійному добродію, депутату Острозької районної ради, підприємцеві Олегу Ярошикові. Також висловлюю подяку від себе, футболістів та їхніх батьків підприємцям Андрієві Балабі, Олександрові Хочаю, Юрієві Ярошику, Василеві Гапончаку, Миколі Науменку, Олександрові Олішевському, сільському голові Вельбівного В’ячеславу Зелемському. Бажаю їм здоров’я, миру, успішної роботи, прибутків та Божого благословення в усіх добрих справах», – сказав директор і тренер Оженинської ДЮСШ Микола Кулінець.