Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Буклети «Рівненщина туристична, у яких ідеться й про Острог, переклали китайською
Буклети «Рівненщина туристична, у яких ідеться й про Острог, переклали китайською

Інформацію про пам’ятки Острога переклали китайською

10:07 18.01.2019
1011

Інформацію про туристичні перлини нашого краю загалом та Острога зокрема, відомості про які вміщені в буклеті «Рівненщина туристична», переклали китайською. Рівненська ОДА підготувала ці інформаційні брошури для представлення на міжнародних виставках.

Рівненщина – одна з перших областей, яка виходить на китайський туристичний ринок. Найближчим часом інформаційні матеріали будуть представлені на виставці ITB China 2019, що відбудеться у Китаї навесні.

«Буклет переклали китайською, адже Тунель кохання найбільше туристів відвідує саме з Китаю, та аби таким чином познайомити цих гостей з іншими принадами області», – розповідає Анастасія Драчук, керівниця Туристично-інформаційного центру Острога.

У буклетах зображено понад 30 різних туристичних об’єктів Рівненщини. Серед них – Тараканівський форт, Дубенський, Острозький, Клеванський, Новомалинський замки, Поле Берестецької битви, Юзефінський дуб та інші.

«Наразі, Острог відвідують групи з Польщі, Чехії та євреї з різних куточків світу. Наше місто, безперечно, готове до прийому іноземних туристичних груп, у музеях міста екскурсії проводять англійською та польською мовами. У туристично-інформаційному центрі їм із радістю нададуть інформацію англійською. Тому чекаємо з нетерпінням», – додає Анастасія.


Автором малюнків для буклету став рівненський художник Олексій Огонь. Переклад китайською виконав Інститут Конфуція при КНУ імені Тараса Шевченка.

Тираж інформаційних матеріалів складає близько тисячі примірників.

Читайте також:

Острозький замок потрапив у дитячу розмальовку

Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин