Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Оглянули професійно-технічну базу Острозького ВПУ

10:32 02.01.2019
543

Острозький міський голова Олександр Шикер і перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір оглянули професійно-технічну базу Острозького ВПУ «ДПТНЗ».

Також посадовці по спілкувалися з Олегом Петриляком, директором закладу.

«З кожним роком ринок праці та попит на сучасних фахівців свідчить про необхідність спеціалістів робітничих спеціальностей та у сфері обслуговування. Хоча вступна кампанія цього року говорить, що майже 80 % випускників шкіл намагаються вступити до ВНЗ і майже 20 % отримують професійну освіту. Проте, аналізуючи зміни, які відбуваються в області, ми точно розуміємо затребуваність у будівельниках, мулярах, слюсарях, швачках, кухарях та інших фахівцях з професійно-технічною освітою», – пояснює Віталій Ундір.

Натомість, відповідно до слів Олега Петриляка, цьогоріч навчальний заклад не зміг набрати на будівельну спеціальність вступників на місця ліцензованого обсягу.«Лише задумайтеся, у час, коли в області активно будуються нові, ремонтуються вже існуючі об’єкти інфраструктури, не проведений набір на таку важливу й необхідну спеціальність! Ми не можемо собі й надалі таке дозволяти», – додає Віталій Олександрович.

За результатами зустрічі планують забезпечити енергоефективність ВПУ й осучаснити матеріально-технічну базу навчального закладу.Коментарі
16 січня
Сьогодні
Вчора
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
10.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин