Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Молодіжні депутати представили свої програми щодо змін Острога

16:44 28.12.2018
434

Активна молодь Острога, яка в межах діяльності Молодіжної ради прагне змінювати місто, представила свої програми. Це відбулося під час перших установних зборів Молодіжної ради в середу, 26 грудня.

Розпочав установні збори Владислав Піддубний, який оголосив регламент і мету зустрічі.

Виконувачка обов’язки начальника відділу молоді й спорту Острозької міської ради Ольга Стецюк коротко розповіла про функції Молодіжної ради Острога як консультативно-дорадчого представницького органу, нагадала про кількісний і якісний склад ради, поділилася сподіваннями щодо спільних напрацювань.

Представили орган, який зможе впливати на молодіжну політику міста

«Ті, хто прийшов сьогодні сюди, хто прагне творити молодіжну політику Острога, – його потенціал. Тому ми хочемо почути кожного», – сказала пані Ольга.

Відповідно до типового положення про молодіжну раду до органу входитиме щонайменше 15 депутатів – по п’ятеро представників НаУОА, громадських організацій міста та учнівської молоді. Під час установних зборів самопрезентувалися всі охочі стати молодіжними депутатами. У межах виступу акцентували на здобутках у сфері молодіжної політики й планах щодо вдосконалення цієї сфери в Острозі.

Надзвичайно тривалою була доповідь Олександри Фомін, студентки НаУОА, яка з-поміж іншого розповіла про діяльність Молодіжної ради Луцька, провела певні паралелі щодо реорганізації дозвілля студентів і школярів, розповіла про можливу співпрацю з іншими аналогічними органами. Ще виступили студенти вишу Владислав Семенюк, Андрій Риков, Владислав Піддубний.

Сегмент учнівської молоді у Молодіжній раді на зборах представляла Анна Лавренюк. Дівчина акцентувала на програмі протидії булінгу, у якій разом із іншими гімназистами бере участь у межах діяльності Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента України з прав дитини.

До Молодіжної ради Острога від громадських організацій планують увіходити Тарас Радченко (Національна скаутська організація України «Пласт») і Олег Цимбалістий (ГО «Територія змін»). Тарас акцентував на національно-патріотичних заходах, які регулярно проводить «Пласт», розповів про регулярні акції, які пластуни проводять для дітей з інвалідністю та інших соціально незахищених верств. Натомість Олег наголосив на потрібності духовного виховання та гармонійному, зокрема й спортивному розвитку, особистості.

Ольга Лозюк, начальниця відділу культури і туризму Острозької міськради, висунула в члени Молодіжної ради Анастасію Драчук, керівницю Туристично-інформаційного центру.

Підсумки установних зборів підбили Оксана Ситницька, заступниця міського голови, та Ольга Стецюк. Було ухвалене рішення затвердити охочих стати молодіжними депутатами після їхнього делегування від навчальних закладів та продовжити набір до молодіжною ради.

Охочі стати членами Молодіжної ради Острога можуть написати на сторінку органу у соціальній мережі.

Коментарі
16 січня
Сьогодні
Вчора
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
10.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин