Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дітей Острожчини з особливими освітніми потребами запрошують до участі в конкурсі

10:40 07.12.2018
689

Відділ освіти виконкому Острозької міської ради оголошує конкур малюнків та есе для дітей з особливими освітніми потребами

Тема конкурсу – «Моє майбутнє». Він триватиме з 7 по 21 грудня.

Конкурс проводять у чотирьох вікових категоріях:

  • перша категорія – автори робіт віком від 5 до 7 років;
  • друга категорія – автори робіт віком від 8 до 10 років;
  • третя категорія – автори робіт віком від 11 до 15 років;
  • четверта категорія – автори робіт віком від 16 до 17 років.

Конкурсні роботи повинні відповідати тематиці планування майбутнього.

На конкурс подають самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, не рецензують і не повертають авторам. Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію малюнка (твору-есе) у подальшому. Роботи можуть бути використані відділом освіти виконкому Острозької міської ради для організації акцій, нарад, презентацій, виставок, висвітлення на сайті.

Малюнки подаються на конкурс у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. Роботи не повинні бути оформлені рамкою, паспарту, наклейками тощо.

Вимоги до написання твору-есе: мова написання – українська, обсяг – до 2 сторінок друкованого тексту (TimesNewRoman, 14 кегль, – міжрядковий інтервал 1,5).

На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або у додатку до роботи) необхідно зазначити: назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові та дату народження; місце проживання (повну адресу); назву закладу освіти; контактний телефон автора.

Конкурсні роботи подаються у відділ освіти виконкому Острозької міської ради до 21 грудня 2018 року за адресою: просп. Незалежності, 85, м. Острог, Рівненська область, 35800.

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин