Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У школах Острожчини пов’язали червону стрічку

19:57 05.12.2018
850

У школах Острозького району до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначають 1 грудня, провели низку освітньо-виховних заходів, об’єднаних червоною стрічкою – символом боротьби з цією хворобою.

У НВК «Оженинська ЗОШ ІІІІ ст. - (ліцей) ДНЗ» ім. Т. Г. Шевченка для старшокласників учителька Тамара Гаврилюк провела інформаційну виховну годину «Життя помирає на твоїх руках…». Захід мав на меті привернути увагу учнів до проблеми, поновити знання про ВІЛ/СНІД та підвищити рівень толерантного ставлення школярів до ВІЛ-позитивних людей, пропагувати здоровий спосіб життя та високоморальну поведінку людини у суспільстві.

Учні підготували та пов’язали червону стрічку, як символ усвідомлення серйозності хвороби та солідарності із людьми інфікованими ВІЛ/СНІДом.
Заходи, приурочені до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, провели і в Хорівській ЗОШ ІІІІ ступенів. У закладі відбулася тематична загальношкільна лінійка «Ми проти СНІДу», флешмоб «Разом проти СНІДу», тренінг «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя». Також учні школи підготували тематичні стінівки, на яких із-поміж іншого зобразили символічні червоні стрічки.Інформувальні заходи, зокрема тематичний стенд, виставка довідкової літератури та загальношкільна лінійка відбулися в Грем’яцькій ЗОШ ІІІІ ступенів. Упродовж заходів учні дізналися про шляхи зараження вірусом, механізм його дії в організмі людини та можливі шляхи запобігання інфекції.Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин