Острозькі гімнастки вибороли низку нагород на завершальному старті сезону в Дубні

Вихованки острозького осередку спортивного клубу «Золота осінь» завершили поточний змагальний рік.
Фінальним акордом сезону став Чемпіонат міста Дубно з художньої гімнастики, який відбувся 30 травня. Про це на сторінці клубу розповіла Мирослава Равчук.
Острозькі гімнастки різних вікових категорій продемонстрували високий рівень підготовки та зуміли вибороти 13 призових місць.
Результати виступів острозьких спортсменок:
Дівчата 2019 року народження (категорія А, вид на вибір):
- Тетяна Яцюк — І місце;
- Надія Мусіюк — І місце.
Дівчата 2017 року народження (категорія Б, фінал):
- Анастасія Постригань — ІІ місце;
- Поліна Давидюк — ІІ місце.
Дівчата 2016 року народження:
- Мілана Джиджора (категорія А, вид на вибір) — ІІ місце;
- Єлизавета Таруть (категорія А, вид на вибір) — ІІІ місце;
- Віталіна Бойко (категорія А, півфінал) — ІІІ місце;
- Варвара Скороход (категорія А, фінал) — ІІІ місце.
Дівчата 2015 року народження:
- Вероніка Антонюк (категорія А, півфінал) — ІІ місце;
- Мирослава Цапіна (категорія Б, фінал) — ІІІ місце.
Дівчата 2013 року народження (категорія А, вид на вибір):
- Анна Омелянчук — І місце;
- Злата Власюк — ІІ місце.
Дівчата 2011 року народження (категорія А, півфінал):
- Дарина Андросюк — ІІІ місце.
Читайте також:
- Острог
Острозькі гімнастки привезли вісім нагород із всеукраїнського турніру у Львові
- Острог
Гімнастки з Острога здобули більше 30 медалей на турнірі «Різдвяне свято»
- Острог
Острозькі гімнастки здобули чотири нагороди на змаганнях у Львові
- Острог
Острозькі гімнастки виступили на змаганнях, присвячених річниці СК «Золота Осінь»












