«Серце дитинства»: в Острозькій спеціальній школі відзначили свято останнього дзвоника

Галина Максимчук

Галина Максимчук

#   1497
ФОТО

Завершився шкільний навчальний рік.

Особлива та надзвичайно зворушлива атмосфера панувала на святі останнього дзвоника під назвою «Серце дитинства» у Комунальному закладі «Спеціальна школа в місті Острог» Рівненської обласної ради. Про це на сторінці закладу розповіла Віта Максимович.

Урочистості об’єднали у великому й дружньому родинному колі вихованців школи, їхніх батьків, педагогів та почесних гостей.

«Цей день був наповнений радістю, хвилюванням, подякою та надією на мирне щасливе майбутнє. Останній дзвоник пролунав як символ прощання з дитинством і відкриття нових життєвих доріг», – розповідають у дописі.

Педагогічний колектив Острозької спеціальної школи побажав усім школярам гарного, змістовного та безпечного літнього відпочинку, випускникам – непохитної впевненості у власних силах і мирного неба, а батькам та вчителям – повсякчасного почуття гордості за успіхи й досягнення своїх дітей.

Останні новини

Всі

9 червня 2026

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026