«Серце дитинства»: в Острозькій спеціальній школі відзначили свято останнього дзвоника

Завершився шкільний навчальний рік.
Особлива та надзвичайно зворушлива атмосфера панувала на святі останнього дзвоника під назвою «Серце дитинства» у Комунальному закладі «Спеціальна школа в місті Острог» Рівненської обласної ради. Про це на сторінці закладу розповіла Віта Максимович.
Урочистості об’єднали у великому й дружньому родинному колі вихованців школи, їхніх батьків, педагогів та почесних гостей.
«Цей день був наповнений радістю, хвилюванням, подякою та надією на мирне щасливе майбутнє. Останній дзвоник пролунав як символ прощання з дитинством і відкриття нових життєвих доріг», – розповідають у дописі.
Педагогічний колектив Острозької спеціальної школи побажав усім школярам гарного, змістовного та безпечного літнього відпочинку, випускникам – непохитної впевненості у власних силах і мирного неба, а батькам та вчителям – повсякчасного почуття гордості за успіхи й досягнення своїх дітей.




















