Сила духу та рівні можливості: в Острозькому інтернаті провели зустріч із ветераном Олегом Базелишиним

Комунальний заклад «Острозький психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради долучився до відзначення Національного тижня безбар’єрності.
У середу, 27 травня, у третьому відділенні установи відбулася тепла та змістовна зустріч колективу й підопічних із ветераном війни в Україні Олегом Базелишиним. Про це повідомляють на сторінці комунального закладу.
Захід став важливою нагодою для спілкування, відвертого обміну думками та глибшого усвідомлення суспільної цінності взаємної підтримки, поваги й забезпечення рівних можливостей для кожного.
Під час зустрічі Олег Базелишин поділився з присутніми власною життєвою історією, розповів про мужність, незламність українських воїнів та любов до рідної землі. Учасники заходу мали можливість почути про силу духу, що допомагає долати найважчі життєві випробування, а також про критичну важливість взаєморозуміння, людяності та всебічної допомоги людям, які пройшли крізь горнило війни.
Окрему увагу під час виступу ветеран приділив питанню соціальної адаптації та розповів історію створення і розвитку спеціалізованого ветеранського простору безпосередньо у місті Острог.

Читайте також:
- Рівне
Рівненські поліцейські-ветерани виграли командну естафету на змаганнях «МВС Незламні» у Києві
- Баштанка
У Баштанській громаді з’явиться власний ветеранський простір: влада вивчає досвід Миколаєва
- Рівне
До Всесвітнього дня вишиванки у Рівному реалізували соціальний візуальний проєкт з військовими та ветеранами
- Медицина
На Волині у госпіталі ветеранів війни доступна послуга з довготривалого медичного догляду