Студенти коледжу з Острога підкорили обласний конкурс відеороликів

Галина Максимчук

Галина Максимчук

#   1486

Вихованці Острозького професійного коледжу ремонтно-слюсарних робіт продемонстрували відмінні результати та вибороли одразу три призові місця в обласному заочному конкурсі рекламних відеороликів «Моя професія найкраща!».

Про це повідомляє Район.Острог з посиланням на адміністрацію навчального закладу.

Конкурс мав на меті популяризацію робітничих спеціальностей серед молоді та розвиток творчих здібностей студентів через створення сучасного медіаконтенту. Представники острозького коледжу зуміли яскраво, переконливо та оригінально презентувати свої професії, повністю зайнявши весь п'єдестал пошани.

Журі конкурсу високо оцінило режисерську та операторську роботу студентів, а також майстерність їхніх наставників.

Результати острозьких призерів:

  • І місце – Богдан Лишень (керівник проєкту – Олег Базилюк);
  • ІІ місце – Анастасія Дмиш (керівник проєкту – Володимир Пінчук);
  • ІІІ місце – Віктор Присяжнюк (керівники проєкту – Тарас Пізнюр та Богдан Гольонко).

Останні новини

Всі

9 червня 2026

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026