У Вельбівненському ліцеї влаштували творчу зустріч із художницею Валентиною Колодяжною

Галина Максимчук

Галина Максимчук

#   421

У стінах Вельбівненського ліцею Острозької міської ради відбулася тепла та надихаюча зустріч учнів із українською художницею Валентиною Колодяжною.

Про це на сторінці закладу інформує Ольга Буйністрович.

Під час спілкування з ліцеїстами мисткиня розповіла про свій професійний шлях у мистецтві, перші кроки та пошук власного стилю. Валентина Колодяжна поділилася з молоддю секретами того, що саме надихає її на створення нових художніх полотен та де шукати музу у повсякденному житті.

Окрім теоретичної частини та відповідей на запитання, художниця підготувала для дітей практичний сюрприз – захопливий творчий майстер-клас.

Останні новини

Всі

9 червня 2026

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026