Острозька школа мистецтв святкує 70-річчя: жителів громади запрошують на ювілейний концерт
Комунальний заклад «Острозька школа мистецтв» відзначає знаменну дату – 70 років з дня заснування. З нагоди поважного ювілею вихованці та педагоги закладу підготували для жителів і гостей громади велику святкову програму.
Про це у фейсбуці інформує директорка закладу Наталія Балаушко.
Ювілейний концерт відбудеться в п'ятницю, 29 травня в залі Центру культури та дозвілля виконкому Острозької міської ради. Початок о 16:00.

Читайте також:
- Острог
Острозька школа мистецтв попрощалася з 50 випускниками
- Острог
Нагородами, подарунками і святковим концертом Острозька школа мистецтв відзначила 70-річний ювілей
- Острог
Острожани привезли чотири перших місця зі всеукраїнського конкурсу «Весняний первоцвіт»
- Острог
В Острозькій школі мистецтв відбувся сольний концерт Анастасії Лавренюк