В Острозі горить житловий багатоквартирний будинок

В Острозі на вулиці Антона Павлюка сталася пожежа.
У понеділок, 4 травня, близько 18 години займання виникло в житловому багатоквартирному будинку. Про це з місця події повідомляє кореспондентка Район.Острог.
На місці працює пожежно-рятувальна частина, також присутні медики.
Фото Карини ЗАРЕМБСЬКОЇ
Читайте також:
- Мукачево
У Великих Лучках на Мукачівщині поруч з плантацією лохини згорів склад
- Острог
На дорозі поблизу Шляху горіла легкова машина
- Вараш
У Старій Рафалівці загорівся піднавіс: вогонь пошкодив вантажівку
- Тячів
На Тячівщині сусід урятував мікроавтобус від повного знищення вогнем
- Шептицький
Нічна пожежа у Шептицькому: рятувальники гасили палаючу будівлю та рятували від вогню ще 5 споруд




