Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Кольоровий флешмоб до дня толерантності
Кольоровий флешмоб до дня толерантності

Країв: для школярів провели свято толерантності

15:49 18.11.2018
1109

Навчальні заклади Острожчини долучилися до проведення заходів, приурочених Міжнародному дню толерантності.

У НВК «Краївська ЗОШ І–ІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)» напередодні цієї дати провели День толерантності під загальним гаслом «Ми віримо, що толерантність врятує світ».

Учні 5–7 класів організували флешмоб, під час якого утворили з кульок кольоровий прапор веселки – є символ толерантності і терпимості.

Для старшокласників 8 і 9 класу соціальний педагог провів тренінг на тему «Толерантність – крок до гуманності». Метою тренінгу було розкрити поняття «толерантність», використовуючи історичні факти, афоризми видатних людей, показати певні рівні толерантної поведінки людини; розвивати вміння аналізувати, приймати рішення, вибирати правильну позицію; виховувати спостережливість, уважність до інших людей, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе. Школярі вчилися налагоджувати доброзичливі стосунки; у них розвивали чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість; почуття взаємодопомоги та дружнього прийняття іншої людини.

Усі учасники тренінгу були досить активними і організованими, робота була продуктивною і досягла мети. По закінченню заняття всі отримали пам'ятки толерантності і солодкі подарунки.
Коментарі
25 серпня
Сьогодні
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин