Острожчина прощається зі солдатом Михайлом Куглером

На Острожчину прибув траурний кортеж із тілом полеглого на російсько-українській війні солдата Михайла Куглера.
Зі захисником, жителем села Оженин, край прощався 1 травня.
Спершу останню шану полеглому віддавали в Острозі. На майдані Свободи зібралися сотні людей, зокрема були й представники влади – заступниця міського голови Марія Подгородець та керуюча справами виконкому Ліна Гуріна.
Традиційно були прихилені прапори, люди вклякали навколішки.
Похоронять воїна цього ж дня в селі Оженин.
Читайте також:
- Острог
Захисник з Острожчини отримав відзнаку «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ
- Острог
Юні футболісти з Оженина та Розважа увійшли до четвірки найкращих на обласному турнірі
- Острог
У Мощаниці похоронили загиблого Анатолія Степанюка, якого чекали вдома понад півтора року
- Острог
Запалили нові таланти: на Острожчині відбувся вокальний конкурс «Юна зірка»
- Острог
У Мощаниці похоронять загиблого воїна Анатолія Степанюка