Острожчина прощається зі солдатом Михайлом Куглером

Галина Максимчук

Галина Максимчук

#   3695
ВІДЕО

На Острожчину прибув траурний кортеж із тілом полеглого на російсько-українській війні солдата Михайла Куглера.

Зі захисником, жителем села Оженин, край прощався 1 травня.

Спершу останню шану полеглому віддавали в Острозі. На майдані Свободи зібралися сотні людей, зокрема були й представники влади – заступниця міського голови Марія Подгородець та керуюча справами виконкому Ліна Гуріна.

Традиційно були прихилені прапори, люди вклякали навколішки.

Похоронять воїна цього ж дня в селі Оженин.

Останні новини

Всі

9 червня 2026

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026