Студент Острозького коледжу здобув приз на обласному конкурсі великодніх композицій
Артур Шевчук, студент 12-ї групи Острозького професійного коледжу ремонтно-слюсарних робіт, став призером обласного конкурсу на кращу великодню композицію.
У конкурсі «Воскресни, писанко!» з роботою «В очікуванні свята» юнак виборов друге місце. Про це розповіли на сторінці закладу освіти.
Керівник – Тамара Боднар.

Читайте також:
- Моршин
У Моршині на площі Незалежності відбувся Великодній концерт та гаївки
- Моршин
Великодні гаївки у Бані Лисовицькій: на парафії Різдва Пресвятої Богородиці відроджують великодні традиції
- Локачі
Учні Локачинського ліцею перемогли у всеукраїнському конкурсі «Великодній дивограй – 2026»
- Маневичі
У Маневичах провели великодню зустріч для слухачів Університету ІІІ віку