Обидві команди з Острозької громади вийшли в 1/8 фіналу Кубку Рівненського району
Відбулися матчі 1/16 фіналу Кубку Рівненського району з футболу серед аматорських команд, де 2026 року змагається відразу два представники Острозької громади.
За підсумками 1/16 фіналу обидва футбольні колективи краю вийшли до наступної стадії.
Бадівська «Нива», яка в попередньому раунді здолала ФК «Легіон» (Гоща), в 1/16 отримала технічну перемогу 3:0 над голишівським «ГолДаром».
Свій перший матч на цьому етапі провів і ФК «Кунів-Вельбівно», який переміг «Омелянець» 2:0.
Читайте також:
- Острог
Боротьба у Другій лізі Рівненського району: представник Острожчини утримує третє місце
- Острог
Футбольна неділя на Острожчині: ФК «Кунів-Вельбівно» прийматиме аутсайдера Вищої ліги
- Острог
Втратили позиції: ФК «Кунів-Вельбівно» поступився «Мізочу» в четвертому турі чемпіонату району
- Острог
ФК «Кунів-Вельбівно» йде далі, «НГУ-Нива» вибуває: підсумки 1/8 фіналу Кубку Рівненського району з футболу
- Спорт
Оприлюднили розклад матчів 1/8 фіналу Кубка Рівненського району з футболу 2026 року