Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Видання презентує Ірина Єрошко
Видання презентує Ірина Єрошко

Студентам розповіли, як за два тижні створити якісний медійний продукт

11:19 17.11.2018
820

У Національному університеті «Острозька академія» розповіли про міжнародний молодіжний журнал «Zaraz».

Журнал, головна тема якого – «Наше майбутнє», презентували в НаУОА у середу, 14 листопада. Ключовою особливістю видання стало те, що воно з’явилося за 17 днів, а учасниками команди, що працювала над виданням, була молодь від 16 до 32 років із Луцька, Сєверодонецька і ментори (наставники) з Німеччини.

«Zaraz» в Острозі презентували засновниця ГО «Центр Візуальної Освіти» Ірина Єрошко та учасниця команди, випускниця НаУОА Олеся Саєнко.

Як розповіла Олеся Саєнко, залучення до творення видання представників західної і східної України (у самому видання автори також використовують написання з малої літери, аби підкреслити єдність країни) мало зруйнувати стереотипи.

«Це не гламурний інстраграм-журнал. Ви не побачите тут ідеальних людей, щось нереальне. Тут звичайнісінькі люди, буває, з дуже драматичними історіями», – розповіла Ірина Єрошко.

Ірина також розповіла дещо про тематичне наповнення. Наприклад, у журналі є інтерв’ю з колишнім ув’язненим, який забиває старі татуювання, щоб стерти нагадування й почати нове життя; про сім’ю, яка боролося з наркозалежністю; спогади про Майдан; розповіді заробітчан про те, чому вони їдуть за кордон; міркування вагітних про майбутнє їхніх дітей та ін.


«Ми зіштовхнулися з тим, що до волинських, та й українських ЗМІ загалом, ті, у кого можна взяти інтерв’ю, ставляться упереджено, як до комерційних, політично залежних», – наголосила на труднощах підготовки матеріалів Олеся.

На завершення презентації журналу його творчині провели невелику вікторину, за підсумками якої розіграли декілька примірників видання.Коментарі
25 серпня
Сьогодні
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин