Співачка з Острога виборола Гран-прі на міжнародному конкурсі у Вільнюсі

Співачка Ольга Свинарчук здобула Гран прі в дорослій категорії (17+) на міжнародному вокальному конкурсі «Muzikos talentu lyga» у Вільнюсі (Литва).
Юна острожанка тріумфувала на міжнародній творчій першості в п'ятницю, 17 квітня.
Як розповіла Марія Свинарчук, мама талановитої співачки, для Ольги це вже не перша участь у «Muzikos talentu lyga». Уперше юнка виступала тут ще у 2018 році.
Конкурс відзначається міжнародним складом журі та теплою атмосферою.
«Емоції зашкалюють, дуже щаслива! Дякую всім за підтримку. Найбільша вдячність та вся моя любов для Ольги Дячиної – без Вас цього б не було! Дякую захисникам України за можливість жити і творити», – зауважила Оля Свинарчук.
Читайте також:
- Острог
Юна острожанка здобула першу премію у Всеукраїнському конкурсі мистецтв
- Острог
Острозька виконавиця Оля Свинарчук віншувала з Різдвом на фестивалі в Нетішині
- Острог
Ольга Свинарчук із Острога взяла участь у вуличному концерті в Рівному
- Острог
Школярки з Острога й Оженина здобули нагороди на обласному конкурсі «Еней був парубок моторний»



