Першокласники Хорівського ліцею склали клятву читача й отримали читацькі квитки

У Хорівському ліцеї відбулася посвята першокласників у читачі бібліотеки.
Захід проходив у бібліотеці, де дітей зустріла бібліотекар Любов Цинко. Вона ознайомила учнів із правилами користування книгами та розповіла, як доглядати за підручниками і художньою літературою. Про це йдеться на сторінці закладу освіти у фейсбуці.
Програма свята включала вікторини, загадки про казкових героїв та читання уривків із улюблених казок.
Кульмінацією заходу стала урочиста клятва читача – першокласники пообіцяли любити книги, дбайливо ставитися до них і регулярно відвідувати бібліотеку. Кожен учень отримав символічний читацький квиток.
Читайте також:
- Локачі
У Володимирському районі виявили розорювання земель прибережної смуги ставка
- Острог
Батько «бахчисарайського принца» Віктора Короля з Острожчини отримав посмертну нагороду сина
- Острог
На Острожчині зустрінуть звільненого з полону військовослужбовця Миколу Мозіля
- Острог
На початку 2026 року в Острозі народилося дві дівчинки та один хлопчик





