В Острозькій спеціальній школі створили «Великоднє дерево»

Галина Максимчук

Галина Максимчук

#   782
ФОТО

На території Спеціальної школи в місті Острог вихованці та педагоги створили святкове «Великоднє дерево».

Про це на сторінці закладу розповіла Віта Максимович.

««Великоднє дерево» розквітло барвистими писанками, які діти разом з педагогами виготовили чи оздобили у різноманітних техніках. Воно стало ще одним яскравим елементом святкових декорацій на шкільному подвір'ї», – мовиться в публікації.

Останні новини

Всі

9 червня 2026

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026