В Острозькій спеціальній школі створили «Великоднє дерево»

На території Спеціальної школи в місті Острог вихованці та педагоги створили святкове «Великоднє дерево».
Про це на сторінці закладу розповіла Віта Максимович.
««Великоднє дерево» розквітло барвистими писанками, які діти разом з педагогами виготовили чи оздобили у різноманітних техніках. Воно стало ще одним яскравим елементом святкових декорацій на шкільному подвір'ї», – мовиться в публікації.
Читайте також:
- Острог
У центральній частині Острога встановили великодні декорації
- Рівне
Українські архітектори дослідили села Рівненщини та створили онлайн-конструктор автентичних будинків
- Стара Вижівка
У Старій Вижівці прикрасили новорічну ялинку
- Острог
Замість ялинки – фотозона: в Острозі встановили святкові декорації
















