Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Школярам Острога розповіли про лицаря незалежної України

11:56 15.11.2018
733

Для школярів Острога провели виховний патріотичний захід, присвячений В’ячеславу Чорноволу.

На зустріч до учнів Острозької ЗОШ І–ІІІ ступенів №3 завітали Микола Степаненко, чинний голова комітету з розслідування убивства В. Чорновола, та Петро Гудим, член політради Народного руху України, соратник В. Чорновола. Захід провели в межах кампанії присвоєння ЗНЗ імені В’ячеслава Чорновола, про що Тетяна Матюніна, помічниця народного депутата України Павла Кишкаря, повідомляла ще на початку навчального року.

Участь у зустрічі взяли учні 8–11 класів та вчителі школи.

«Чорновіл був феноменальною людиною, про яку можна говорити дуже багато. А приклад із нього треба брати вічно. Він хотів бачити нашу країну вільною, щасливою, справді незалежною. Він дав нашій державі своєрідний поштовх розвиватися, який ми підтримуємо й сьогодні», – зауважив Петро Гудим.


Девізом зустрічі стали слова самого В. Чорновола: «Я вибрав би життя, яке прожив». Під час спілкування зі школярами столичні гості розповідали про В’ячеслава Чорновола як про політика, людину, товариша, справжнього лицаря незалежної України. З-поміж іншого Микола Степаненко презентував свою книгу «Майже все про вбивство Чорновола», яка викликала жвавий інтерес та чимало запитань у школярів.

«Ви думаєте, Чорновіл не боявся? Боявся, як і всі. Але хтось повинен це робити. Що буде з країною, якщо ми всі злякаємося? Я боюся не повторити долю Чорновола, померти, а залишити своїх дітей і внуків у такій державі», – завершив свій виступ Микола Степаненко.

Наприкінці спілкування гості вручили школі подарунки – книги, портрети В. Чорновола та приладдя. Ці речі поповнять фонди бібліотеки та стануть доповненням до постійної виставки, присвяченої В. Чорноволу, що діє в куточку патріотичного виховання.


Принагідно зазначимо, що в Острозькій ЗОШ І–ІІІ ступенів триває анкетування щодо пропозиції присвоїти закладу ім’я В’ячеслава Чорновола, регулярно відбуваються патріотично-виховні заходи та тематичні зустрічі. Тетяна Матюніна, ініціаторка пропозиції, уважає, присвоєння школі імені видатного сина України сприятиме патріотичному й духовному розвитку молоді.


Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин