Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Оженин: у школі відбувся «Яблучний тиждень»

15:48 10.11.2018
934

У школі села Оженин, що на Острожчині, провели заходів, присвячених яблуку – символу фізичного, культурного і генетичного різноманіття.

У межах реалізації програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» для популяризації здорового способу життя, фізичної та інтелектуальної активності школярів у НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей) - ДНЗ» ім. Т. Г. Шевченка провели «Яблучний тиждень».

Світлана Бендюк, бібліотекарка ЗНЗ, підготувала комплекс заходів, участь у яких узяли школярі 2–11 класів. На шкільному радіо Світлана Дмитрівна повідомила про початок заходу та розповіла історію виникнення «Дня яблука».

У бібліотеці діяла книжкова виставка «Яблукоманія», де були розміщені книги, малюнки, афоризми про цей фрукт. Учні, які впродовж тижня відвідували шкільну бібліотеку, мали можливість ознайомлюватися з цікавою літературою, брати участь у майстер-класах, зокрема вчилися виготовляти паперові яблука. Ці ж паперові вироби і стали перепусткою на яблучну вечірку, яка відбулася наприкінці тижня і стала завершальним етапом тематичного дійства.На тематичній вечірці в шкільній бібліотеці учні дізналися інформацію про корисні властивості яблук, слухали захопливі розповіді, історії, казки, міфи про цей фрукт, грали в активну командну гру. Завершилася вечірка частуванням фруктами, пиріжками з яблуками та узваром.

«Проведення цього тижня сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової активності учнів. Ми переконались, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона захоплива й дарує радість», – ідеться на ФБ-сторінці навчального закладу.Коментарі
18 червня
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин