Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Викладачі й студенти підвищували журналістську компетентність у Польщі

16:22 07.11.2018
596

Делегація студентів і викладачів факультету міжнародних відносин та кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» нещодавно взяла участь в обмінному проекті, спрямованому на розвиток журналістських компетентностей, що відбувався у Любліні, Республіка Польща.

Проект, спрямований на розвиток компетентності молоді у сфері журналістики як платформи для співпраці обох країн, дозволив змінити власні установки, зруйнувати міфи та найголовніше – налагодити комунікацію із польськими студентами Люблінського католицького університету ім. Яна Павла II.

Конференція, у якій разом узяли участь українські та польські студенти, мала камерний характер – презентація студентського журналу Coś Nowego та телебачення Passion TV, знайомство й обмін досвідом. Українська та польська делегації у спільній розмові вкотре довели, що комунікація – двосторонній процес, і мова не є бар’єром на шляху до розуміння один одного.

Цікавою мовною практикою для представників НаУОА стала можливість прослухати лекції від професора Міхала Виросткевича, який розповів про важливість таких простих елементів, як заголовна літера в текстах, а також про нові медіа в журналістиці.


Яскравим спогадом стала екскурсія на польський канал TVP3. Оскільки в Польщі зараз триває передвиборча кампанія, то майбутнім журналістам було особливо цікаво заглянути за лаштунки медійного процесу.


Найбільш емоційною сторінкою поїздки стала екскурсія до колишнього концтабору Majdanek, де сповна можна було зрозуміти всю жахливість трагедії Другої світової війни. Відбудовані приміщення, екскурсії, групи туристів із різних країн та експонати того часу нікого не залишили байдужим.


За дні візиту команда Острозької академії мала можливість поринути в життя іншого міста, ознайомитися з його культурою, а підсумком стала робота над науковими тезами в межах проекту, які пізніше увійдуть до спільного наукового збірника.

Другою частиною проекту став приїзд польських учасників до Острозької академії та Острога.

У програмі на них чекали цікаві екскурсії, зустрічі та лекції від викладачів нашого університету. Підсумком стала конференція, де українські студенти розповідали про Острозьку академію, навчання та культурне життя міста.Наталія Веляник

Коментарі
24 квітня
Сьогодні
Вчора
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин