Школярі з Острога обіграли суперників у шашки на першості області

28 Жовтня 2018, 10:29
3735

Вихованці КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І–ІІІ ступенів» стали переможцями Чемпіонату Рівненської області з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху.

Змагання відбувалися 20–21 жовтня в Рівному на базі регіонального центру «Інваспорт». Участь у чемпіонаті взяло 100 осіб з інвалідністю з Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського, Сарненського районів, м. Дубно, м. Острог та м. Рівне, учні Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, учні Клеванської загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору.

Змагання відбувалися в особистому заліку у трьох нозологіях , окремо серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.

Вихованці Острозької спецшколи-інтернату показали прекрасні результати. Серед жінок ІІІ місце виборола Олександра Пилипей.

Денис Клюйко був найкращим (І місце) з-поміж юнаків.