Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Острозький район тринадцятий на Рівненщині за рівнем соціально-економічного розвитку

10:20 25.10.2018
358

Острозький район посів тринадцяту сходинку в обласному рейтингу соціально-економічного розвитку. Варто відмітити позитивну динаміку, адже раніше Острожчина посідала 16 місце.

Лідерство у загальнообласному рейтингу за результатами соціально-економічного розвитку продовжують утримувати місто Рівне та Костопільський район, які посіли відповідно першу та другу позиції. Третє місце – у Рівненського району.

«У порівнянні з рейтингом за підсумками першого півріччя відбулись певні зміни. Слід відзначити прогрес Дубенської та Острозької РДА, у яких переміщення вверх на 3 позиції, Демидівської, Здолбунівської, Рівненської РДА та Дубенського міськвиконкому - на 2», - розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Водночас, рейтинг Володимирецької РДА та Острозького МВК знизився на 4 позиції, Сарненської РДА – на 3. На сходинці нижче опинилися Рокитнівський, Зарічненський та Радивилівський райони. Аутсайдери – Вараш, Дубровицький район та Острог.

«Від вашої роботи залежить в цілому результат, який досягає область на рівні Україні. І цей рейтинг економічно обґрунтованих показників дає можливість нам і людям відчувати позитив у своїй діяльності. Тому ситуація, яка склалася, потребує детального аналізу і вжиття відповідними райдержадміністраціями і міськвиконкомами необхідних управлінських рішень», - звернувся до керівників районів та міст Ігор Тимошенко.

Нагадаємо, рейтингове оцінювання проводилося за 32 критеріями та 7 напрямками. Зокрема, бралися до уваги показники господарського комплексу, надходження до місцевих бюджетів, впровадження реформ, доходи та зайнятість населення, розвиток освіти, культури, охорони здоров’я тощо.


Коментарі

питання

10:55 25.10.2018

Що таке Острозький МВК? Це просто місто чи як?

21 листопада
Сьогодні
Вчора
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин