«Потрібно бути щирою та впевненою в собі, мати надзвичайно хорошу команду» – Анна Герасимчук про перемогу на конкурсі «Гальшка року»

27 Березня 2017, 12:19
3242

Головна подія березня, конкурс «Гальшка 2017» відбувся в Острозі 23 березня. Перемогу виборола Анна Герасимчук. Редакції Район.Острог переможниця розповіла про враження після конкурсу, нових шанувальників та плани взяти участь у конкурсі наступного року.


Звідки виникло бажання взяти участь у конкурсі ««Гальшка року»?

У цьому конкурсі я хотіла взяти участь вже дуже-дуже давно. Ще, певно, зі школи я знала, що існує такий конкурс і, вступаючи до Острозької академії, я просто мріяла потрапити на нього. Тому, коли цього року наш студдекан запропонувала мені брати участь у «Гальшці», я без вагань погодилася. І дуже щаслива, що стала частинкою цього.

Поділися своїми враженнями, як це, вибороти титул «Гальшки»?

Напевно, тільки сьогодні прийшло справжнє усвідомлення того, що саме я виграла. Думки були переповнені якоюсь ейфорією. Хотілося багато кому подякувати, розцілувати, сказати, що я когось люблю. Я отримала настільки багато позитивних вражень. Багато такого посилу щирості, тепла від своїх рідних та друзів, тому мене переповнювали лише найсвітліші, найтепліші емоції.




Як тобі давалася підготовка до конкурсу? Наскільки важкою була підготовка?

Готувалися з командою ще з січня. Була продумана певна концепція. Ми збирали додаткові матеріали, костюми і тому подібне. Підготовка йшла доволі насичено вже довгий період, але найбільш інтенсивно – останні два-три тижні. Найбільше мені допомагали мої друзі, моя група й команда. Без них я б не виграла. Тому я їм надзвичайно дякую. Мої друзі робили все, аби я почувалася впевнено на сцені, щоб не задумалась куди мені треба побігти, що зробити. Все було продумано до найдрібніших деталей.

Чи сподобалось тобі нововведення – конкурс «Філософський бліц-турнір»?

Я думаю, що зміни у концепції конкурсу – це дуже добре, але організатори не надто продумали саме з цим турніром. Можливо, його потрібно було поставити вкінці після більш розгорнутих конкурсів або додати щось цікавіше у цей номер. Але це було великою можливістю для кожної дівчини показати ще щось окрім таланту, образу Гальшки - показати себе.



Кожна з учасниць мала свою концепцію та певний меседж, який хотіла показати. Що ти хотіла донести аудиторії? Як на твою думку, чи вдалося це?

Почну здалека. Спочатку конкурс мав такий номер «Один день з життя Гальшки». Він був центровим. Звідси ми будували таку лінію, яка базувалася на любові. Але так, як правила конкурсу змінили і ввели філософський бліц-турнір, тому вирішили, що треба більше перейти до теми калейдоскопу. Вона прослідковувалась і в представленні, і в кінці. Це калейдоскоп життя, калейдоскоп відчуттів та емоцій. Це було найголовнішим посилом, який я хотіла донести до людей. Хотіла показати, що ми мусимо постійно рухатися вперед, всупереч наим невдачам, промахи, ті самі ж перемоги.

Ми маємо йти лише вперед, змінювати наше життя на краще. завжди дякувати тим, хто є біля нас, адже наші рідні, наші друзі це найцінніша наша підтримка. Я сподіваюся, що цю думку аудиторія відчувала. Вона була сповнена світлом і кожен сприйняв її близько до серця. Можливо, мої слова щось змінять, на що я дуже сподіваюся.




Чи грає роль зовнішність у конкурсі «Гальшка року»?

Я думаю, так. Хай як би там не було, у нас ще працює вислів: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Думаю, що те, як кожна дівчина виглядала було важливим. Надзвичайно важливим. Не дарма ж була купа номінацій таких, як «Панна грація», «Панна елегантність». Тому, я вважаю, краса – це одна з головних причин перемоги саме цієї дівчини.

Що потрібно ще окрім краси?

Щирість. Щирість у своїх словах, своїх діях та впевненість в собі.

Як ти плануєш відпочивати після цього виснажливого конкурсу?

Відпочивати не дуже вдається. Не думаю, що потрібно робити саме період відпочинку. Потрібно далі рухатися лише вперед, працювати далі над собою. Робити все можливе, аби здобути якісь інші перемоги та йти до нових звершень.




Чи хотіла б ти брати участь в інших конкурсах краси?

Цікаве питання. Насправді, якось ніколи над цим не задумувалась. Не думаю, що хотіла б брати участь саме у конкурсах краси.

Чи плануєш ти брати якусь організаційну участь у конкурсі наступного року?

Так. Я сподіваюся, що буду подовжувати цим займатися, тому що не хочеться відпускати такі приємні моменти мого життя. Сподіваюся на подальшу співпрацю і хочу допомогти наступному поколінню.

Ти плануєш допомагати своєму факультету чи організації конкурсу в цілому?

Звичайно, найбільша допомога буде моєму факультету, адже я вже це пройшла. Знаю, наскільки це важко, тому допомагатиму наступній дівчинці полегшити життя на конкурсі. Але, звичайно, хотілося б бути ведучою, як цього року Тетяна Оксенюк.

У тебе в руках троянда. Чи з'явилися у тебе шанувальники?

Насправді, троянду подарувала моя викладачка. Поки що ніхто новий не приділяв мені увагу. Можливо, це поки що і пізніше якось ще проявиться.

Які поради ти можеш дати наступним учасницям конкурсу «Гальшка року»?

Потрібно бути щирою та впевненою в собі та мати надзвичайно хорошу команду. Команда – це найбільша і найсильніша підтримка, яка може бути в учасниці. Бажаю усім майбутнім конкурсанткам лише успіхів.

Автор: Вікторія БРОДОСЮК

Коментар
29/03/2024 П'ятниця
29.03.2024
28.03.2024