Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Наталя Веляник та  декан факультету систем і засобів масової комунікації ДНУ професор Володимир Демченко
Наталя Веляник та декан факультету систем і засобів масової комунікації ДНУ професор Володимир Демченко

Студентка НаУОА Наталя Веляник перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики

10:02 11.04.2018
1108

Нещодавно у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю». Острозьку академію представляли студентки 4 курсу спеціальності журналістика Наталія Веляник та Олена Шило.


Загалом 5 – 6 квітня продемонструвати свої здібності до ДНУ ім. О. Гончара приїхало 66 талановитих студентів із усієї України (40 журналістів та 26 рекламістів, - авт.). Під час другого етапу олімпіади журналісти складали тести та писали творчу письмову роботу на тему: «Професійні компетенції журналіста: виклики часу».


Обійшовши студентів інших провідних вишів, перше місце у напрямі «Журналістика» посіла острожанка Наталія Веляник. За результатами двох завдань студентка отримала найбільше балів. Компетентне журі, до складу якого входили викладачі університетів і провідні журналісти, визнало творчу роботу Наталі найкращою. Також виділили роботу Олени Шило у номінації «Оригінальна авторська позиція».

Звісно, їхати без підготовки було б надто самовпевнено і не правильно, тому готувалася у перервах між навчанням. Я насправді щиро рада, що здобула перемогу, адже це стало своєрідним підсумком 4-річного успішного навчання. Емоції просто шалені. Спочатку я була шокована, потім цей стан змінила радість, і вона переповнює мене уже кілька днів. Це дуже круто, надзвичайний досвід! В Дніпрі я була вперше, та й загалом ця поїздка, як і усі інші, по-своєму вплинула на мене: тепер є життя до олімпіади, а є уже після, бо це ні з чим не зрівняти. Тепер хочеться їхати кудись знову, відкривати для себе оточуючий світ – розповіла Наталя.


Науковим керівником студенток була Людмила Вікторівна Супрун, доктор наук із соціальних комунікацій, професор , завідувач кафедри журналістики НаУОА, яка цінними порадами та підказками допомагала дівчатам на підготовчому етапі до олімпіади.
Фото надані учасницями олімпіади

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
10.07.2018
09.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин