Сто доріг: жителі провулка потерпають через діяльність СТО

27 Березня 2018, 17:16
4275

До редакції Район.Острог звернулися жителі вул. Академіка Малиновського, що в Острозі. Вони потерпають від непролазного болота на вулиці.

Місцеві у своїх бідах звинувачують станцію технічного обслуговування (СТО), до якої щодня заїжджає декілька автівок, які й псують дорогу.




 

Це неможливе хамство! Як тільки потепліло, додому добратися не можна. На вулиці діє СТО, сюди щодня заїжджають машини, які не тільки час від часу загороджують в'їзди-виїзди, а й повністю розбили дорогу. 

Ми вже й просили, і сварилися - не діє, – ділиться переживаннями острожанин Юрій.

 



 

Нагадаємо, що це не єдина проблемна вулиця в Острозі

Коментарі
27 Березня 2018, 23:10
До чого тут СТО, придурки - дорогу робити потрібно громадою. От ідіоти ...
28 Березня 2018, 01:36
Цікаво, чи це СТО зареєстроване і чи платить його власник хоч якусь копійку в міський бюджет...
29 Березня 2018, 01:05
Сьогодні клієнти СТО вже загрузали, а власник СТО каже, що йому всерівно він дорогу робити небуде.
29 Березня 2018, 01:11
Скільки можна терпіти це нахабство і бездіяльність не можливо пройти по вулиці і зайти до себе на подвір'я це жах.
29 Березня 2018, 01:18
Напевно потрібно звернутися до Надзвичайних новин, можливо вони прояснять всю ситуацію за СТО і дорогу яку він псує кожний день.
30 Березня 2018, 22:10
Ідіот той хто написав самий перший коментарій.Невже Ви думаєте що пенсіонерка віддасть усю свою пенсію на те щоб іздили на СТО автомобілі?То Ви просто хвора людина! Краще мовчіть!
30 Березня 2018, 22:50
Шановний власник СТО! Май повагу до людей які проживають поряд! Ти ж не живеш в цьому болоті,приіхав, намісив і поіхав. Автівкам які приіджають до тебе я не збираюся прокладати асфальт.