Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Конвокація - 2018: в Острозькій академії урочисто вручили дипломи магістрам

15:44 19.03.2018
797

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася «Конвокація-2018» — урочиста церемонія вручення дипломів магістра.

Про це повідомляє сайт навчального закладу.

Близько ста випускників Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського та економічного факультету (спеціальність «Облік та оподаткування») отримали диплом магістра Національного університету «Острозька академія». Варто зазначити, що 2018 рік для університету став особливим, адже ознаменувався першим випуском магістрів за спеціальністю «Облік та оподаткування».

«Острозька академія готує для України справжніх інтелігентів, справжніх патріотів своєї справи. Я впевнений, що наші ґрадуанти будуть завжди служити Україні та будувати таку державу, про яку мріють. Сподіваюся, що у серці кожного випускника залишаться наші викладачі, наша Альма-матер. Адже ті високі знання та досвід, які ви, дорогі випускники, отримали в Острозькій академії стануть в пригоді вам на кожному кроці життєвої дороги», — з такими словами звернувся до ґрадуантів ректор Ігор Пасічник.


Під натхненний гімн студентів «Gaudeamus» у виконанні академічного хорового колективу, Конвокація відбувалася за традиціями, відродженими з часів існування Острозької академії XVI ст.


Також випускників привітали інсценізовані образи відомих історичних персонажів: князь Василь-Костянтин Острозький — засновник академії, та княжна Гальшка Острозька — фундаторка цього культурно-освітнього осередку.


Слова вдячності від спільноти випускників 2018 висловила магістр Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського, екс-студдекан ради правників Юліана Чепура:

«Сьогодні надзвичайно важливий для нас день, оскільки ми вже дипломовані фахівці! Острозька академія для нас це не тільки знання, це рідні люди — за шість років ми стали великою сім’єю. І залишаючи Острозьку академію, ми залишаємо лише статус „студентів“, але ми є і будемо успішною дружньою родиною».


На знак вдячності спільнота випускників-магістрів подарувала своїй Альма-матер сертифікат на технологічне переобладнання аудиторій Острозької академії.


Коментарі

критик

12:44 20.03.2018

2 останні фото - ідентичні, і, зверніть увагу, деякі підписи до фото - російською транслітерацією

16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
10.07.2018
09.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин