Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькій академії презентували спільний україно-білоруський проект

11:20 01.03.2018
275

У Національному університеті «Острозька академія» 28 лютого відбулось офіційне відкриття проекту «Підвищення конкурентоздатності випускників на ринках праці України і Білорусі шляхом створення транскордонної мережі університетських Центрів професійного і кар’єрного консультування».

Про це повідомляє сайт Національного університету «Острозька академія».

Виконавцями транскордонного проекту є чотири університети: Національний університет «Острозька академія» (Україна), Брестський державний університет ім. О. Пушкіна (Білорусь), Луцький національний технічний університет (Україна) та Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини (Білорусь). В межах проекту на базі цих університетів створено центри професійного та кар’єрного консультування.

Ціллю проекту «Підвищення конкурентоздатності випускників на ринках праці України і Білорусі шляхом створення транскордонної мережі університетських Центрів професійного і кар’єрного консультування» є покращення рівня життя місцевих громад шляхом підвищення конкурентоспроможності молоді на ринках праці України та Білорусі. Відтак виконавцями програми розроблена система професійно-технічного навчання для студентів та випускників університетів-партнерів, яка забезпечує розвиток професійної та кар’єрної самоідентифікації випускників та подання їх професійної компетенції роботодавцям на ринках праці України і Білорусі.

Для студентів та школярва заплановано організацію семінарів та майстер-класів у рамках роботи центрів професійного та кар’єрного консультування. Також відбуватиметься підготовка і сертифікація консультантів, професійна і кар’єрна орієнтація абітурієнтів та випускників, обмін досвідом та найкращими практиками.

Коментарі
22 червня
Сьогодні
Вчора
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин