Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Петро Кралюк
Петро Кралюк

У Рівному розпочали вітати Петра Кралюка із ювілеєм

17:01 03.02.2018
698
У Рівненській обласній бібліотеці відбулася зустріч з нагоди 60-річчя Петра Кралюка.
Про це повідомляє інформаційний портал «ОГО» із посиланням на видання ГОЛОСНО.
Аби привітати письменника, публіциста та філософа, проректора Національного університету «Острозька академія» Петра Кралюка завтало багато поважних гостей: голова Рівненської обласної організації НСПУ Ірина Баковецька, директор Рівненського краєзнавчого музею Олександр Булига, професор кафедри хорового диригування Андрій Пастушенко, Заслужений журналіст України, письменник, доцент МЕГУ Віктор Мазаний, а також члени обласного та міського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, а також друзі.

Цікаво, що не обійшлося і без дискусій та, навіть, критики творчого доробку ювіляра. Дискусію викликала його робота над образом Миколи Гоголя у книзі «Таємний агент Микола Гоголь, або Про що розповідає Тарас Бульба». Говорили також і про розвінчання ідеалізованого образу самого Тараса Бульби та деміфологізацію козацтва у книзі «Козацька міфологія України: творці та епігони».
У свою чергу письменник, не здивований такими нападками і осудженням його праць, радив друзям уважніше читати його книжки, які спираються на науково доведені історичні факти. Петро Кралюк також презентував свою книгу «Богдан Хмельницький: легенда і людина» та книгу-рімейк "Справжній Мазепа", де у не зовсім канонічному плані представлені образи Гоголя, Мазепи та інших відомих особистостей. Письменник зазначив, що це художній твір, хоча майже всі історичні факти так чи інакше мають свої історичні джерела.

Для ювіляра та усіх присутніх бандурист Назар Волощук виконав пісню про Тараса Бульбу-Боровця.
Зазначиом, що свій 60-річний ювілей Петро Михайлович святкуватиме 23 лютого.Відео належить виданню ГОЛОСНО.

Про це повідомляє видання ГОЛОСНО.
Коментарі
22 травня
Сьогодні
Вчора
20.05.2018
19.05.2018
18.05.2018
17.05.2018
16.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин