Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Острозька академія серед лідерів за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів

11:49 30.01.2018
715

Національний університет «Острозька академія» посів третю сходинку серед класичних університетів, дев’яту серед ВЗО України загалом за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів на бюджет та одинадцяту сходинку серед ВЗО України загалом за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів на контракт .

Про це повідомляє сайт навчального закладу.

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких в 2017 році зараховано до вишів за бюджетною та контрактною формами навчання.

Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання було розраховано серед усіх осіб, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Відповідно до цього рейтингу Національний університет «Острозька академія» займає третє місце серед класичних університетів, дев’яте серед ВЗО України загалом за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів на бюджет та одинадцяте серед ВЗО України загалом за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів на контракт.

У рейтингу використані дані 2017 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс». До рейтингу не включені вищі військові навчальні заклади (вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання) та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів через відсутність відповідних даних у Єдиній державній базі з питань освіти.Коментарі
24 травня
Сьогодні
Вчора
22.05.2018
21.05.2018
20.05.2018
19.05.2018
18.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин