Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Всесвітній днем боротьби зі СНІДом: в Острозі провел інформаційну акцію

10:28 04.12.2017
353

У зв’язку з Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом працівниками Острозького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано інформаційну акцію, яка відбулася 1 грудня.

Проблема ВІЛ/СНІД залишається надзвичайно гострою в Україні, бо набула загальнодержавного масштабу, так як посідає одне з провідних місць в структурі поширеності захворюваності та смертності найбільш працездатної та соціально активної вікової категорії населення віком від 20 до 49 років.

Медико- соціальний тягар ВІЛ-інфекції/СНІДу полягає і в тому, що він суттєво впливає на тривалість та якість життя молодого покоління в Україні, на показники втрат економічного потенціалу нашої держави, повідомляє сайт Острозької міської ради.

У загальноосвітніх навчальних заклади міста були проведені бесіди, лекції та роздано інформаційні матеріали. Мета даної акції - покращення рівня обізнаності молодих людей з профілактики та специфіки лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу, популяризація здорового способу життя та подолання стереотипу відчуження від людей, інфікованих СНІДом, сприяння формуванню толерантного відношення до ВІЛ- позитивних людей, привернення уваги громадськості до епідемії ВІЛ/СНІД.

Коментарі
21 лютого
Вчора
19.02.2018
18.02.2018
17.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин