Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Пацієнти психіатричної лікарні недоїдають – результати розслідування

12:53 28.11.2017
807

Здолбунівська місцева прокуратура провела перевірку додержання вимог законодавства у комунальному закладі «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради та виявила порушення та прорахунки в організації роботи психіатричного закладу.

У лікарні не дотримано встановлених норм харчування для хворих, енергетична цінність якого становить на одного пацієнта 2000 кКл на добу (при нормі 2400–2500 кКл), – повідомляє IA ZIK.

Серед інших порушень, що їх виявили прокурори, – недотримання адміністрацією закладу протипожежних вимог та правил. Зокрема, у приміщенні відсутні автоматична пожежна сигналізація, евакуаційне освітлення з незалежним від основного живленням тощо.

Як зазначається в повідомленні прокуратури Рівненщини, порушення та недоліки стали можливими не лише внаслідок несумлінного ставлення посадових і службових осіб лікарні до виконання своїх службових обов’язків, а й через недостатнє фінансування психіатричної лікарні.

Про результати проведеної перевірки прокуратурою інформовано Рівненську обласну раду, а також звернуто її увагу на необхідність затвердження в повному обсязі видатків на організацію харчування та належного забезпечення протипожежних заходів у лікувальному закладі.

Коментарі

Ольга

21:58 28.11.2017

Які недоліки??? Виявили... Профінансуйте нормально,а тоді вимагайте від посадових осіб.

25 лютого
Сьогодні
Вчора
23.02.2018
22.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин