Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Працівникам соціальних служб Острожчини розповіли про особливості адаптації учасників АТО

18:20 14.11.2017
392

В рамках проекту «Захиснику повага і турбота» 14 листопада в Острозькій районній державній адміністрації відбувся семінар з працівниками соціальних служб Острозького та Рівненського районів.

На виконання обласної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції Рівненська обласна державна адміністрація спільно з громадською організацією «Психологічна служба Євромайдану» створили службу соціально-психологічного відновлення учасників антитерористичної операції при Управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.


Це дало змогу впровадити на території Рівненського району пілотний проект з залученням безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають попередній досвід практичних психологів та соціальних фахівців.

Своїм досвідом ділились спеціалісти соціальної сфери Рівненського району з колегами в Острозі. На семінарі представили презентацію пілотного проекту мережі соціальних працівників – фахівців із соціальної адаптації учасників АТО, членів їх сімей та членів загиблих. Також підготували інформативний порадник для працюючих з учасниками АТО та їх родинами, з яким мали змогу ознайомитися усі присутні.

Коментарі
23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2018
20.02.2018
19.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин