Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

День фізичної культури: ректор разом зі студентами розпочали день із руханки

16:55 12.09.2017
311

У Національному університеті «Острозька академія» 8 вересня традиційно вже увосьме відбулася акція «Спортивний ранок», яка продовжилася марафоном грамотності.

Бути здоровим в Острозькій академії модно. У п`ятницю о сьомій ранку студенти та викладачі разом із ректором зібралися на загальноуніверситетській зарядці, яка щорічно відбувається у виші до Дня фізичної культури і спорту, пишуть на сайті університету.

На акцію прийшло дуже багато студентів, а особливо першокурсників, адже для них такий захід — це новинка.

Загальна ранкова зарядка розпочалася із розминки у вигляді фітнес-шейпінгу, а закінчилася руханкою з технічними елементами футболу, баскетболу, бадмінтону, степ-аеробіки та силовими вправами на брусах і перекладинах. Студенти вважають, що така спортивна програма допомагає активізувати розумову діяльність і налаштувати себе на успішний робочий день.

Після активної фізичної зарядки студенти вирішили позмагатися в інтелектуальному марафоні, приуроченому до Міжнародного дня грамотності. Першокурсники виконували завдання із виправлення помилок у тексті, запропонованому викладачами кафедри української мови і літератури. Кількість рядків, помилки в яких потрібно було виправити, а саме майже 43 стрічки, символізувала довжину спортивного марафону з бігу — 42 км 195 м. Участь у цьому поєдинку взяли участь 43 команди, які під час виконання завдань мали проявити згуртованість, кмітливість і знання норм української мови. Перше місце в естафеті розділили команди «Вікторіанна» і «Колежаночки», друге — «Сонцепоклонниці» і «Рута», третє — «Аврора» і «Чемпіони».

Коментарі
24 травня
Сьогодні
Вчора
22.05.2018
21.05.2018
20.05.2018
19.05.2018
18.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин