Олег Жох виборов срібло на Всеукраїнських змаганнях із армреслінгу у категорії 95+

20 Червня 2017, 17:56
5765 Джерело: armgeneration.com

У неділю, 18 червня, відбувся Всеукраїнський турнір «Lviv Open Cup 2017» з армреслінгу серед чоловіків.

У категорії +95 кг, взяв участь наш Олег Жох, який приїхав на цей турнір тільки для боротьби з супертяжами, і навіть не брав участі в своїй ваговій категорії. Хоча на вагах в одязі показав до 80 кг. Олег без зусиль виграв в Олексія Семеренка та зміг дати гідний бій Андрію Пушкарю.

Олег зміг стати другим у цій боротьбі.

«Думаю, ніхто не хотів мене бачити в середній ваговій категорії на турнірі «Lviv OPEN». Тому я з вагою 80 кг. боровся в суперважкій ваговій категорії 95+, де посів чесне 2 місце, нав'язавши свою боротьбу, але поступившись Андрію Пушкарю. На сьогоднішній день Пушкар має всі титули найсильнішого рукоборця планети! Після дворічної перерви хороший результат показав Олексій Семеренко, посівши третю сходинку!», – пише Олег у соціальних мережах.

Нагадаємо, що з 14 по 20 травня в польському місті Катовіце відбувся чемпіонат Європи з армреслінгу. У складі збірної України виступав Олег Жох, який виборов золото.

Переможці вагової категорії 95+ кг на ліву руку: Олексій Семеренко, Андрій Пушкар, Олег Жох