Острожан просять допомогти ідентифікувати вандалів, які знову розламали літери

08 Червня 2017, 23:10
5643

«Сьогодні майстри цілий день ремонтували букви нашого міста. Пройшло неповних три години і групка людей на цьому фото знову поламала одну з букв!», – пише Тетяна Височанська у Фейсбук.

Ці літери на День міста подарував острожанам депутат Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук. В першу ж ніч їх поламали. У четвер букви відремонтували, але знову знайшлися люди, які їх поламали.

У коментарях з цього приводу острожани одноголосні, що за такі дії потрібно карати, хоча б штрафом.

Тому, місцевих жителів просять допомогти ідентифікувати людей на фото, щоб вони понесли покарання згідно закону за свої вчинки.

Коментарі
09 Червня 2017, 14:38
прикро, що люди нерозуміють що букви то не стільчики чи лавочки на яких потрібно сидіти!! Люди бажають жити в Європі, а самі з себе неможуть вивести бидло...
09 Червня 2017, 15:07
Я не оправдываю тех людей, кто это сделал. Но и из какого материала это сделано?
09 Червня 2017, 15:43
Ну так, для українців треба все з бетону, бо ми є бидло в більшості своїй. І ще жаліємосч, чому ми так живемо. Та живемо ми по гімняному, бо ми самі гімно. Кожен отримує те, на що заслуговує.
09 Червня 2017, 15:46
Анна: не факт що хтось сидів, могли просто спертися. Поламана буква S - з перелічених букв в неї найгірший сопромат по опору зверху. На інші букви скоріше за все теж спиралися для фотографування але вони витримали. В Луцьку такі самі букви і біля них постійно натовпи як мавпи - лазять, вилазять, спираються - особливо діти. Там немає таблички "Хрупкое, не трогать"
09 Червня 2017, 19:07
А ччого не можна було підійти? <br/>І взагалі ракурс, ніби автор фото стояла десь на клумбі. Теж фе.
09 Червня 2017, 19:13
Поставте відео камеру , а то ці придуркі кожен день будуть їх ломати
09 Червня 2017, 20:26
в луцьку та рівному літери зроблені з міцнішого матеріалу, не буду стверджувати з якого, бо не знаю, але точно не з дешевого пластику. нехай, це не виправдовує людей, які сперлись на них, випадково пошкодивши, чи сіли на них, спеціально зламавши, - проте, це теж має вагу.
10 Червня 2017, 14:06
Ці літери дуже крихкі...посереднє виконання...вчора підходила і дивилась... дайте сильний вітер і побачите, що буде...
11 Червня 2017, 06:02
Так як вони зроблені з пластику.Хіба щось людське зроблять,аби було .Економлять, криза в державі.Вони ж не били ,а просто хотіли з фотографуватися і сперлася. Будь з ким могло статися.Це не є винна їхня.Ці літери до 1-ї грози. А як всі фотографувалися на день міста то ніхто не галасував. А тут на тобі.Люди будьте добрішими.Так як нам зробили з такого матеріалу, то не має чого звинувачувати їнших людей.