Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На сесії Острозької райради говоритимуть про ліквідацію навчальних закладів та компенсацію пільгового проїзду перевізникам

08:28 25.05.2017
432

У четвер, 25 травня, відбудться дванадцята сесія Острозької районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії винести питання:

Про звіт про виконання Острозькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень за 2016 рік.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

Про районну програму фінансового забезпечення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, надання пільг з оплати послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг на 2017 - 2019 роки.

Про внесення змін та доповнень до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції.

Про внесення доповнень до районної програми реалізації Острозькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй Острозькою районною радою на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27.10.2016 року № 117.

Про внесення змін до фінансового забезпечення на 2017 рік до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки.

Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району.

Про припинення в результаті ліквідації комунального закладу Бродівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозької районної ради Рівненської області. Про припинення в результаті реорганізації (перетворення) комунального закладу Новородчицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозької районної ради Рівненської області. Про припинення в результаті реорганізації (перетворення) комунального закладу Навчально-виховний комплекс «Слобідська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Острозької районної ради Рівненської області.

Про звіт директорів комунальних закладів «Навчально-виховний комплекс «Милятинська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» , «Навчально-виховний комплекс «Мощаницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок», «Навчально-виховний комплекс «Почапківська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дитячий садок» Острозької районної ради Рівненської області, «Навчально-виховний комплекс «Тесівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дитячий садок» Острозької районної ради Рівненської області, «Вельбівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради Рівненської області».

Коментарі
24 травня
Сьогодні
Вчора
22.05.2018
21.05.2018
20.05.2018
19.05.2018
18.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин