Оженин: на залізничній станції демонтували пам`ятник Миколі Островському

07 Березня 2017, 22:05
6104 Джерело: facebook.com

У селі Оженин на Острожчині на залізничній станції прибрали погруддя радянському ідеологу і пропагандисту Миколі Островському, де воно простояло більше 30 років.

Телеканал РТБ повідомляє, що посадовці довго не знали, на чиєму балансі погруддя, тож і демонтувати його ніхто не брався. Зрештою, з’ясувалось, що він узагалі нічийний.

У понеділок, 6 березня, на залізничній станції працювала спеціальна техніка, яка змогла це зробити, тож залізничники таки вирішили прибрати Островського.

Як зазначив історик і краєзнавець Микола Бендюк, голова Острозької РДА навіть жартома сказав, що «декомунізація» Островського — це подарунок пану Бендюку до дня народження, який він відзначає сьогодні. Погруддя має певну мистецьку цінність і його поки розмістили на складі станції. Потім передадуть в музей у Вілія.



 

Джерело: Рівне вечірнє

Коментарі
08 Березня 2017, 01:10
Дикари!
08 Березня 2017, 23:59
Та пофіг, ей Бендючок палташний, на черзі Корчагінець???? Чи може ти знов виждеш поки якусь церкву спалять а ти тільки після цього піаритись почнеш?
09 Березня 2017, 11:34
Ви тільки руйнувати можете!Руйнувати-не будувати,так?Де ви &quot;патріоти&quot;були,коли руйнували плодо-консервний завод в Оженині?Коли знищили хлібний завод?<br/>Ви продажні шкури!Дороги робіть,а не памятники.Ви ж кожен день їздите з Острога в Оженин.Бачите яка гарна дорога)))?<br/>Бендюк ти продажний щур!
09 Березня 2017, 11:54
Українці!Що ви побудували в україні,що все нищите?!Руйнувати ви в перших рядах!<br/>Тут на нашій території все зруйновано.Вам Україна тільки у вишитих сорочках.А те що вона гине у смітті,вам всеодно.<br/>У Островського не було мільйонів у банках та шикарних машин.Ви зностье тих що обкрадають нашу державу,а не памятники.Зностье голови їм,що доларами хати понапихали!Україна повинна бути у серці,а не у вишитій сорочці на пузі.Рятуйте Україну,а не ви памятники зносите!
09 Березня 2017, 12:06
Бендюк при будь якій владі виживе.Це такий мікроорганізм.Він би і при комуністах не пропав)<br/>&quot;ВЛАСТЬ МЕНЯЕТЬСЯ&quot;!
09 Березня 2017, 12:09
Ні,що ви кажете!Беньдюк &quot;святий&quot;.Він у вишиванці ходить і іконами торгує.
10 Березня 2017, 21:38
Подивитесь, Бендюк цей пам&quot;ятник ще потім комусь продасть. як артефакт боротьби за свободу, або, якщо влада зміниться, як символ стоїцизму.