В Острозі відбувся обласний етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе»

19 Лютого 2017, 11:16
5567 Джерело: oblrada.rv.ua

З 15 по 16 лютого в спортивному залі комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулися змагання з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху.

Захід проводився у рамках програми обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

У змаганнях приймали участь діти-інваліди з вадами слуху, юнаки і дівчата 2002 – 2006 років народження. Змагалися команди Рівненського та Здолбунівського районів, міст Рівне, Вараш та Сарни, Рівненського обласного осередку Спортивної федерації глухих України, КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» та КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

Переможцями та призерами змагань серед юнаків стали команди №1 із КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» (І місце), із міста Сарни (ІІ місце) та команда №2 КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів»  команда (ІІІ місце).

Серед дівчат першість здобула команда КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» (І місце), друге місце посіла команди №1 із КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» та Рівненського району (ІІІ місце).